Hotel Queens Land

Hotel

Istanbul, TureckoHobyar Mah.Cemal Nadir Sok no:7, 34112

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 245 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Až 40 m²
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 245 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Hotel Queens Land v lokalitě Istanbul nabízí zahradu.

V tomto hotelu můžete nechat zavazadla v úschovně. Recepce je otevřená nepřetržitě a Wi-Fi je zdarma. Hosté mohou využít placený letištní transfer.

Ubytování a místo „Museum of The History of Science and Technology in Islam“ dělí 370 m.

Všechny pokoje mají trezor, klimatizaci, televizi a psací stůl. Všechny mají fén a vlastní koupelnu. V některých pokojích máte výhled na moře.

Vzdálenosti k vybraným místům

İşbank Museum430 m vzdušnou čarou
Museum Of Ancient Orient500 m vzdušnou čarou
Gülhane Park600 m vzdušnou čarou
Cisternová700 m

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Jednolůžkový pokoj Standard112 m²Samostatná postel
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí215 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Třílůžkový pokoj Standard318 m²Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)
Pokoj s manželskou postelí Queen a balkonem220 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí212 m²Manželská postel
Zobrazit další (3)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Rodinný pokoj s výhledem na moře540 m²3 × Samostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King)
Rodinný pokoj540 m²Samostatná postel, Manželská postel
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem217 m²Manželská postel
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte hlavní požadavky a porovnejte pokoje v ubytování Hotel Queens Land. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Jednolůžkový pokoj Standard

▾

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

▾

Třílůžkový pokoj Standard

▾

Pokoj s manželskou postelí Queen a balkonem

▾

Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí

▾

Rodinný pokoj s výhledem na moře

▾

Rodinný pokoj

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

▾

Hotel Queens Land - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Letištní transfer
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Na rezervace 5 a více pokojů se mohou vztahovat jiné podmínky a další poplatky.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • rusky
  • turečtina
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 2022-34-1466

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Sirkeci“ od ubytování „Hotel Queens Land“?

Železniční stanice „Sirkeci“ se nachází 400 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Istanbul Atatürk Airport“ od ubytování „Hotel Queens Land“?

Istanbul Atatürk Airport se nachází 13,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 123 recenzí hostů je 8,6/10 . Přečtěte si recenze hotelu Hotel Queens Land nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Hotel Queens Land. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hotel Queens Land - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~1 245 Kč
Typická cena
~1 722 Kč

Levnější než 8 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 388

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 245 Kč
Typická cena
~1 859 Kč

Toto ubytování je o 33 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu pro hosty s domácími mazlíčky a se zahradou: 16

Za podobnou cenu

~1 059 Kč – ~1 432 Kč

  • Porovnaná ubytování 90
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 42
  • S bazénem 3
  • Se snídaní 23

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Okda Hotel

9,4/10 ~1 147 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.