Edibe Sultan Hotel

Hotel

Istanbul, TureckoAlemdar Mah. Hoca Rustem Mektebi Sok. No 5 Sultanahmet, Fatih, 34110

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 408 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 36 m²
  • Ložnice: 2

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 408 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

V ubytování Edibe Sultan Hotel v lokalitě Istanbul najdete bar a restauraci.

Zavazadla můžete ponechat v úschovně ubytování. Připojení k Wi-Fi je zdarma a recepce funguje 24 hodin denně. Hosté mohou využít placený letištní transfer.

K místu „Theodosius Cistern“ je od ubytování 270 m.

K dispozici jsou pokoje a apartmány o ploše od 18 do 36 m², všechny s výhledem na zahradu. Všechny mají vlastní koupelnu a fén. Dále mají všechny televizi, trezor a klimatizaci.

Vzdálenosti k vybraným místům

Sultanahmet180 m
Turkish and Islamic Arts Museum320 m vzdušnou čarou
Velký750 m
Gülhane Park770 m vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePostele
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi218 m²1-
Čtyřlůžkový rodinný pokoj430 m²12 × Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)
Rodinné apartmá se 2 ložnicemi a propojenými pokoji436 m²2Manželská postel, 2 × Samostatná postel
Třílůžkový pokoj Superior325 m²1-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Označte, co během pobytu potřebujete, a seřadíme pokoje v ubytování Edibe Sultan Hotel podle shody. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • fén
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

▾

Čtyřlůžkový rodinný pokoj

▾

Rodinné apartmá se 2 ložnicemi a propojenými pokoji

▾

Třílůžkový pokoj Superior

▾

Edibe Sultan Hotel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Bar
  • Letištní transfer
  • Denní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 4 do 12 let

Přistýlka - pro děti od 13 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Při check-inu obdržíte nápoj na uvítanou.

Upozorňujeme, že na skupinové rezervace více než 5 pokojů se vztahují odlišné podmínky.

Další informace si prosím vyžádejte přímo od ubytování.

Během měsíce ramadánu nabízí hotel bezplatnou službu Suhur.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • arabština
  • česky
  • německy
  • anglicky
  • rusky
  • slovenština
  • slovinština
  • turečtina
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 2022-34-0288

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Sirkeci“ od ubytování „Edibe Sultan Hotel“?

Železniční stanice „Sirkeci“ se nachází 720 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Istanbul Atatürk Airport“ od ubytování „Edibe Sultan Hotel“?

Istanbul Atatürk Airport se nachází 13,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 433 recenzí hostů je 8,5/10 . Přečtěte si recenze hotelu Edibe Sultan Hotel nebo přidejte vlastní.

Muneer01 - 2026
9/10
★★★★★

Super místo, přesně v centru Starého Města. Všechno důležité kousek pěšky - památky, metro i Velký bazar. Kolem spousta obchodů a restaurací. Personál byl moc fajn, pokoj čistý a ticho. Poměr ceny a kvality fakt výborný. Určitě bychom tu znovu zůstali!

ℹ) Recenze Edibe Sultan Hotel nevyjadřují stanovisko sleephotelsistanbul.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Edibe Sultan Hotel - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~2 408 Kč
Typická cena
~1 743 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 387

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 408 Kč
Typická cena
~2 021 Kč

Toto ubytování je o 19 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s barem a s restaurací: 84

Za podobnou cenu

~2 047 Kč – ~2 769 Kč

  • Porovnaná ubytování 130
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 95
  • S bazénem 29
  • Se snídaní 54

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Union Hotel Karaköy

9,7/10 ~2 250 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.