Bergama Hotel Old City

Hotel

Stambuł, TurcjaFevziye Cad. No:20 Sehzadebasi, 34134

Orientacyjnie za noc~385 zł

Cena zależy od terminu pobytu.

  • Do 6 osób
  • Do 30 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~385 zł

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Bergama Hotel Old City?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Podróżujecie w kilka osób? „Pokój trzyosobowy” pomieści do 4 osób.Zobacz szczegóły
  • Planujesz posiłki w obiekcie? Na miejscu działa restauracja.Zobacz szczegóły
  • W Bergama Hotel Old City możesz zwrócić się do recepcji o dowolnej porze dnia i nocy.Zobacz szczegóły

Sprawdź przed rezerwacją

O obiekcie

Obiekt ma restaurację. Bergama Hotel Old City znajduje się w miejscowości Stambuł.

„Pokój jednoosobowy typu Economy” ma 12 m² i mieści do 1 osoby. „Pokój rodzinny” oferuje 30 m² dla maksymalnie 6 osób. We wszystkich pokojach można korzystać z prywatnej łazienki, klimatyzacji i biurka.

Na miejscu znajdziesz taras. Targ przypraw Bazar Egipski znajduje się 1,6 km od obiektu.

Można skorzystać z płatnego transferu lotniskowego. W tym hotelu możesz zostawić bagaż w przechowalni. Recepcja jest czynna przez całą dobę. Podczas pobytu można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Parking jest dostępny. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Targ przypraw Bazar Egipski1,6 km
Błękitny Meczet2,9 km
Stambuł-Sabiha Gökçen39 km
The Museum of Turkish Calligraphic Art590 m

Wybór pokoi

Pomoc w wyborze
Pomoc w wyborze
Czego potrzebujesz?
Więcej wymagań

Wszystkie zaznaczone cechy pokoju muszą dotyczyć tego samego zakwaterowania.

Dopasuj pokoje w hotelu Bergama Hotel Old City do liczby osób, sypialni i potrzebnego wyposażenia. Każdą opcję porównujemy osobno. Cenę i aktualną dostępność sprawdzisz przed rezerwacją. Zobacz zasady pobytu.

Wyczyść

Wspólne wyposażenie

  • Prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ręczniki
  • suszarka do włosów
  • biurko

Pokój jednoosobowy typu Economy

Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Pokój trzyosobowy

Pokój rodzinny

Bergama Hotel Old City - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • transfer lotniskowy
  • codzienne sprzątanie
  • taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Parking jest dostępny. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat · bezpłatnie

Dostawka - dla dzieci w wieku 0–6 lat

Dostawka - dla dzieci od 7 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

The hotel offers shuttle service from airport at a surcharge.

Please let the hotel know your flight details and hotel staff will meet you at the airport.

Please note that the name on the credit card used for the booking should correspond to the guest staying at the property.

Języki
  • angielski
  • rosyjski
  • TR
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 2022-34-0023

Bergama Hotel Old City na mapie: Stambuł

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Bergama Hotel Old City?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czym różnią się pokoje w Bergama Hotel Old City?

Pokój jednoosobowy typu Economy: do 1 osoby; 12 m²; liczba sypialni: 1; łóżko pojedyncze. Pokój rodzinny: do 6 osób; 30 m²; liczba sypialni: 1; łóżko pojedyncze, łóżko pojedyncze, łóżko podwójne. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy Bergama Hotel Old City oferuje parking i ile kosztuje parkowanie?

Parking jest dostępny. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Czy Bergama Hotel Old City oferuje transfer lotniskowy i ile on kosztuje?

Można skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.

Czy Bergama Hotel Old City przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Czy Bergama Hotel Old City ma restaurację?

Na miejscu działa restauracja.

Czy recepcja w Bergama Hotel Old City działa przez całą dobę?

Recepcja działa przez całą dobę.

Czy Wi-Fi w Bergama Hotel Old City jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Bergama Hotel Old City?

Pokój jednoosobowy typu Economy: klimatyzacja, biurko, suszarka do włosów, ręczniki.

Czy Bergama Hotel Old City ma windę?

W budynku jest winda.

Bergama Hotel Old City: jak wypada cena na tle hoteli w mieście Stambuł?

Porównujemy cenę tego obiektu z hotelami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa hoteli jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: hotele bez gwiazdek

Typowa cena: ~315 zł · ten obiekt: ~385 zł

Drożej niż 7 na 10 hoteli bez gwiazdek w tym mieście.

Porównane hotele bez gwiazdek: 383

Ten sam standard i wyposażenie

Hotele bez gwiazdek z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami i z restauracją: 29

Typowa cena: ~369 zł · ten obiekt: ~385 zł

Ten obiekt jest o 4% droższy niż typowa cena tej grupy.

Za podobną cenę: ~327 zł – ~443 zł

  • Porównane obiekty: 151
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt: 151
  • Z basenem: 34
  • Ze śniadaniem: 61

Najwyżej oceniany w tej cenie: Four-G Hotel · 9,8 · ~401 zł

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne (dokładną cenę widać po wybraniu terminu pobytu). W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty.

Opinie o Bergama Hotel Old City

Średnia ocena z 185 opinii gości to 7,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Bergama Hotel Old City. Dodaj swoją na sleephotelsistanbul.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10