Antik Hotel Istanbul

Hotel

Stambuł, TurcjaOrdu Cad. Sekbanbasi Sk No:6 Beyazit Fatih, 34130

Orientacyjnie za noc~286 zł

Cena zależy od terminu pobytu.

  • Do 4 osób
  • Do 45 m²
  • Sypialnie: 2

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~286 zł

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Antik Hotel Istanbul?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Jeśli szukasz miejsca dla większej grupy, sprawdź „Apartament typu Suite”: do 4 osób.Zobacz szczegóły
  • Planujesz posiłki w obiekcie? Na miejscu działa restauracja.Zobacz szczegóły
  • Potrzebujesz całodobowej recepcji? Tutaj jest czynna w dzień i w nocy.Zobacz szczegóły

Sprawdź przed rezerwacją

  • Antik Hotel Istanbul oferuje transfer lotniskowy za dodatkową opłatą.Sprawdź zasady

O obiekcie

Antik Hotel Istanbul znajduje się w miejscowości Stambuł. Obiekt ma restaurację oraz bar.

„Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi” ma 18 m² i mieści do 2 osób. „Pokój rodzinny” oferuje 45 m² dla maksymalnie 4 osób. Na przykład: „Pokój dwuosobowy typu Standard” i „Pokój Trzyosobowy typu Classic” mają prywatną łazienkę i biurko. We wszystkich pokojach i apartamentach typu suite można korzystać z klimatyzacji.

Na miejscu znajdziesz taras.

Można skorzystać z płatnego transferu lotniskowego. Recepcja jest czynna przez całą dobę. W tym hotelu możesz zostawić bagaż w przechowalni. Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

The Museum of Turkish Calligraphic Art130 m
Gülhane Park1,7 km
Theodosius Cistern820 m
Cundi Parkı880 m

Wybór pokoi

Pomoc w wyborze
Pomoc w wyborze
Czego potrzebujesz?
Więcej wymagań

Wszystkie zaznaczone cechy pokoju muszą dotyczyć tego samego zakwaterowania.

Wybierz liczbę osób i potrzebne wyposażenie, aby porównać pokoje w hotelu Antik Hotel Istanbul. Porównanie dotyczy pojedynczych opcji. Cenę i dostępność zobaczysz przed rezerwacją. Zobacz zasady pobytu.

Wyczyść

Praktyczne pytania przed wyborem pokoju

Cenę, dostępność i warunki pobytu sprawdzisz w ofercie wybranego zakwaterowania.

Wspólne wyposażenie

  • klimatyzacja
  • suszarka do włosów

Pokój dwuosobowy typu Standard

Pokój Trzyosobowy typu Classic

Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Apartament typu Suite

Pokój rodzinny

Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

Antik Hotel Istanbul - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • transfer lotniskowy
  • codzienne sprzątanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

When booking more than 5 rooms, different policies may apply.

Guests are offered 31% discount on body massage and 33% discount on foot massage.

Guests are offered free welcome alcoholic/non-alcoholic cocktail upon arrival.

Please ask for a ticket at the reception.

When booking full or half board, please note that drinks are not included.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Języki
  • angielski
  • francuski
  • rosyjski
  • TR
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 5047

Antik Hotel Istanbul na mapie: Stambuł

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Antik Hotel Istanbul?

Zameldowanie: od 14:00 do 23:30. Wymeldowanie: do 12:00.

Czym różni się zakwaterowanie w Antik Hotel Istanbul?

Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi: do 2 osób; 18 m²; liczba sypialni: 1; łóżko pojedyncze, łóżko pojedyncze. Apartament typu Suite: do 4 osób; 45 m²; liczba sypialni: 2; łóżko podwójne, łóżko podwójne. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy Antik Hotel Istanbul oferuje transfer lotniskowy i ile on kosztuje?

Można skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.

Czy Antik Hotel Istanbul przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Czy Antik Hotel Istanbul ma restaurację?

Na miejscu działa restauracja.

Czy recepcja w Antik Hotel Istanbul działa przez całą dobę?

Recepcja działa przez całą dobę.

Czy Wi-Fi w Antik Hotel Istanbul jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Antik Hotel Istanbul?

Pokój dwuosobowy typu Standard: klimatyzacja, biurko, suszarka do włosów, ręczniki. Apartament typu Suite: klimatyzacja, suszarka do włosów.

Czy Antik Hotel Istanbul ma windę?

W budynku jest winda.

Czy w Antik Hotel Istanbul można przechować bagaż?

Dostępna jest przechowalnia bagażu.

Antik Hotel Istanbul: jak wypada cena na tle hoteli w mieście Stambuł?

Porównujemy cenę tego obiektu z hotelami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa hoteli jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: hotele 4★

Typowa cena: ~347 zł · ten obiekt: ~286 zł

Taniej niż 7 na 10 hoteli 4★ w tym mieście.

Porównane hotele 4★: 384

Ten sam standard i wyposażenie

Hotele 4★ z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami i z barem: 132

Typowa cena: ~383 zł · ten obiekt: ~286 zł

Ten obiekt jest o 25% tańszy niż typowa cena tej grupy.

Za podobną cenę: ~243 zł – ~329 zł

  • Porównane obiekty: 149
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt: 80
  • Z basenem: 31
  • Ze śniadaniem: 58

Najwyżej oceniany w tej cenie: Zeyn Otel Istanbul · 9,8 · ~326 zł

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne (dokładną cenę widać po wybraniu terminu pobytu). W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty.

Opinie o Antik Hotel Istanbul

Średnia ocena z 631 opinii gości to 8,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Antik Hotel Istanbul. Dodaj swoją na sleephotelsistanbul.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10