Cheers Vintage Hostel

Hostel

Istanbul, TureckoCankurtaran Mahallesi, Kutlugün Sokak, No:18 Sultanahmet - İstanbul, 34122

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 372 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 4 hosty
  • Až 35 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 372 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hostelu

Cheers Vintage Hostel v lokalitě Istanbul nabízí zahradu, terasu a bar.

Wi-Fi můžete využívat zdarma a na recepci se obrátit kdykoliv. Za letištní transfer se platí příplatek. Hosté mají k dispozici úschovnu zavazadel.

„Great Palace Mosaic Museum“ je ve vzdálenosti 280 m od hostelu.

Všechny pokoje mají klimatizaci, fén a vlastní koupelnu. V některých pokojích máte výhled na moře.

Vzdálenosti k vybraným místům

Turkish and Islamic Arts Museum420 m vzdušnou čarou
Hagia Sophia500 m
Modrá500 m
Gülhane Park830 m vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hostel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Zobrazit další (4)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Rodinný pokoj s výhledem na moře435 m²2 × Samostatná postel, Manželská postel
Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji130 m²Samostatná postel
Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji · 35 m²135 m²Samostatná postel
Postel ve 4lůžkovém společném pokoji pro ženy130 m²Samostatná postel
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Přizpůsobte pokoje v hostelu Cheers Vintage Hostel počtu hostů, ložnicím a požadovanému vybavení. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • fén

Postel v 8lůžkovém smíšeném společném pokoji

▾

Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji · 25 m²

▾

Postel v 6lůžkovém ženském společném pokoji

▾

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a výhledem na moře

▾

Rodinný pokoj s výhledem na moře

▾

Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji

▾

Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji · 35 m²

▾

Postel ve 4lůžkovém společném pokoji pro ženy

▾

Cheers Vintage Hostel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Letištní transfer
  • Terasa
  • Recepce 24 hodin denně

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Před příjezdem je vyžadována platba předem bankovním převodem.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • rusky
  • turečtina
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 2022-34-2629

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Cankurtaran“ od ubytování „Cheers Vintage Hostel“?

Železniční stanice „Cankurtaran“ se nachází 270 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Istanbul Atatürk Airport“ od ubytování „Cheers Vintage Hostel“?

Istanbul Atatürk Airport se nachází 13,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 963 recenzí hostů je 8,4/10 . Přečtěte si recenze hostelu Cheers Vintage Hostel nebo přidejte vlastní.

Andreea05 - 2026
8/10
★★★★☆

Výborná poloha v Istanbulu, jen dvě minuty pěšky od Modré mešity. Snídaně byla skvělá a podával ji ochotný personál na příjemné střešní terase. Toaleta byla čistá a sprchový kout prostorný. Navíc je to jen asi deset minut chůze od zastávky autobusu, pokud přijedete letištním busem.

ℹ) Recenze Cheers Vintage Hostel nevyjadřují stanovisko sleephotelsistanbul.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cheers Vintage Hostel - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~1 372 Kč
Typická cena
~1 744 Kč

Levnější než 7 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 387

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 372 Kč
Typická cena
~2 147 Kč

Toto ubytování je o 36 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s barem a se zahradou: 58

Za podobnou cenu

~1 166 Kč – ~1 578 Kč

  • Porovnaná ubytování 127
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 55
  • S bazénem 13
  • Se snídaní 34

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Union Hotel Port

9,7/10 ~1 342 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.